Wykaz stanowisk
Stanowisko pracy | Numer tel. wew | Telefon bezpośredni adres e-mail | Numer pokoju |
I PIĘTRO | |||
KIEROWNICTWO URZĘDU | |||
Wójt Gminy Nosowski Henryk | wew. 12 | 48 618 59 00 | p. 3 |
Sekretarz Gminy Bakuła Józef | wew. 11 | 48 618 59 11 sekretarz@oronsko.pl | p. 5 |
Skarbnik Gminy Czubak Diana | wew. 29 | 48 618 59 29 skarbnik@oronsko.pl | p. 9 |
REFERAT ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNY (AOK) | |||
Kierownik Referatu Woźniak Roman Kultura i sport, promocja gminy, współpraca z organizacjami pozarządowymi Grabowska Agnieszka | wew. 21 | 48 618 59 21 | p. 1 |
Oświata Szymańska Milena Gruszczyńska Marta Skałbania Monika | wew. 21 | 48 618 59 21 oswiata@oronsko.pl | p. 1 |
Sekretariat Marszałek Ewa | wew. 10 | tel. 48 618 59 00 fax. 48 618 59 59 gmina@oronsko.pl | p. 2 |
Obsługa Rady Gminy Gruszczyńska Marta | wew. 15 | 48 618 59 15 | p. 6 |
Kadry Winiarska Magdalena | wew. 31 | 48 618 59 31 | p. 7 |
Informatyk Chrzanowski Karol | wew. 14 | 48 618 59 14 | p. 4 |
REFERAT FINANSOWY (FIN) | |||
Skarbnik Gminy, Kierownik Referatu Czubak Diana | wew. 29 | 48 618 59 29 | p. 9 |
Księgowość budżetowa (szkoły, GOPS) Śledź Beata | wew. 30 | 48 618 59 30 ksiegowosc@oronsko.pl | p. 8 |
Księgowość budżetowa (UG, świetlice) Kaszuba Aneta Włodarczyk Joanna | wew. 28 | 48 618 59 28 ksiegowosc2@oronsko.pl | p. 10 |
Płace i rozliczenia (szkoły) Drabik Joanna | wew. 27 | 48 618 59 27 | p. 11 |
Płace i rozliczenia (UG, GOPS) Skorża Izabela | 48 618 59 27 place2@oronsko.pl | ||
Podatki i opłaty Czubak Aldona | wew. 26 | 48 618 59 26 | p. 12 |
Podatki i opłaty Ilona Makowska | 48 618 59 26 podatki2@oronsko.pl | ||
Kasa Kurowska Żaneta | wew. 13 | 48 618 59 13 kasa@oronsko.pl | p. 24 |
II PIĘTRO | |||
REFERAT ROZWOJU I GOSPODARKI KOMUNALNEJ (RGK) | |||
Kierownik Referatu Zamówienia publiczne, gospodarka energetyczna i ciepłownicza Grela Piotr | wew. 25 | 48 618 59 25 kom. 790 410 604 | p. 25 |
Inwestycje gminne, pozyskiwanie środków unijnych, rolnictwo, ochrona przeciwpożarowa Rojek Tomasz | wew. 22 | 48 618 59 22 | p. 28 |
Rolnictwo, sprawy obronne, zarządzanie kryzysowe Regulska Marta | wew. 24 | p. 26 | |
Budownictwo i zagospodarowanie przestrzenne, gospodarka nieruchomościami Pająk Teodora Ochrona środowiska, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, sprawy geodezyjne i budownictwo Falińska Izabela | wew. 19 | 48 618 59 19
48 618 59 19 | p. 27 |
Ochrona środowiska, nadzór nad utrzymaniem pojazdów, maszyn i urządzeń oraz sieci wodociągowych i kanalizacji, utrzymanie dróg Fołkowicz Leszek | wew. 18 | 48 618 59 18 srodowisko@oronsko.pl | p. 29 |
Rozliczenia wody i kanalizacji, gospodarka mieszkaniowa, wycinka drzew Falkiewicz Joanna | |||
Gospodarka odpadami komunalnymi Działalność gospodarcza Stanik Joanna | |||
URZĄD STANU CYWILNEGO (USC) EWIDENCJA LUDNOŚCI I DOWODY OSOBISTE | |||
Kierownik Szymańska Milena Zastępca Kierownika Winiarska Magdalena | wew. 20 | 48 618 59 20 | p. 20 |